Ніконабуд: будівельні матеріали
     
Головна сторінка              Прайс-лист              Експорт продукції              Контакти              Корисно знати              

Акції

          Діють

        Сезонні

      ЗНИЖКИ

            Дзвоніть


Каталог продукції

Цегла облицювальна
Будівельна цегла
Цегла силікатна
Керамічні блоки
Газоблок
Піноблок
Ракушняк
Шлакоблок
Пиломатеріали
ЗБВ
ЦементЦемент

Цемент є одним з найважливіших будівельних матеріалів. Його застосовують для виробництва бетонів, бетонних і залізобетонних виробів, будівельних розчинів, азбестоцементних виробів. Виготовляють цемент на великих механізованих та автоматизованих заводах. Цемент, як і будь-який інший матеріал, вживаний в будівництві, розрізняється по своїх фізико-технічних характеристиках залежно від того, в яких умовах передбачається його експлуатація.

Цемент маркірується по двох характеристиках - це здатність витримувати певне навантаження і процентне співвідношення до загального об'єму цементу різних добавок.Перший параметр позначається літерами М або ПЦ та цифрою поряд з ними. Цифра буде вказувати максимальні прочності якості цементу. Наприклад маркіровка М 400 вказує, що даний вид цементу здатний витримати навантаження в 400 кг / см. Найбільш популярні цементи з маркіровкою від 350 до 500, проте зустрічаються і цементи з відміткою 700.

Другий параметр цементу, відбитою в його маркіровці, є процентне співвідношення  добавок. Воно позначається буквою Д. Наприклад, цемент з маркіровкою Д20 міститиме 20% добавок. Ця характеристика важлива тому, що відсоток добавок впливає на пластичність і міцність цементу. Якщо цемент володіє якими-небудь додатковими специфічними властивостями, то на це вказують спеціальні позначення.

 

Тут можна дізнатись ціну:       067-895-22-77

                                                              044-383-41-15

Цемент

Цемент

Цемент

Цемент Д-0 (Балаклея) 25кг

 

Цемент пц-м400 (Балаклея) 25кг

 

Цемент портланд м-500. 50 кг

 

Цемент

Цемент

Цемент

Цемент "Євроцемент" 32,5 (М400).50кг Цемент "Євроцемент" шпц-400.50кг Цемент "Євроцемент" 42,5 (М500). 50кг

Ціну на цемент вказано за тонну без доставки

Сайт изготовлен
веб-студией Сергея Каминского