Ніконабуд: будівельні матеріали
     
Головна сторінка              Прайс-лист              Експорт продукції              Контакти              Корисно знати              

Акції

          Діють

        Сезонні

      ЗНИЖКИ

            Дзвоніть


Каталог продукції

Цегла облицювальна
Будівельна цегла
Цегла силікатна
Керамічні блоки
Газоблок
Піноблок
Ракушняк
Шлакоблок
Пиломатеріали
ЗБВ
ЦементГазоблок

Газоблок - це сучасний будівельний матеріал. Він виготовляється з цементу, води, вапна та кварцевого піску. Для виробництва газобетону застосовують автоклави, в яких підтримується певна температура і тиск. При змішуванні в автоклаві всіх компонентів з алюміневою пудрою відбувається виділення водню, який збільшує обєм сирої суміші, а бульбашки повітря, при застиганні бетонної маси створюють в структурі газобетону велику кількість отворів(комірок).

Газобетон - комірчастий бетон автоклавного тверднення – це надійний, перевірений часом будівельний матеріал. За свою більш ніж вісімдесятирічну історію газобетонні блоки знайшли вживання практично у всіх типах конструктивних елементів будівель і споруджень самого різного призначення. Цей універсальний матеріал використовується для зведення  стін і як теплоізоляція.

Характерні особливості комірчастого бетону — відмінна теплоізоляція, пожаробезпечність, довговічність і економічність — роблять його  конкурентоздатним на сучасному ринку будівельних матеріалів. Це, звичайно, не означає, що всім необхідно будувати будинок саме з нього. Просто у великій кількості випадків цей матеріал дійсно оптимальний для будівництва.

Аэрок

hetten

Купянск

     

УДК

Стоунлайт

Силикатобетон

     
Сайт изготовлен
веб-студией Сергея Каминского