Ніконабуд: будівельні матеріали
     
Головна сторінка              Прайс-лист              Експорт продукції              Контакти              Корисно знати              

Акції

          Діють

        Сезонні

      ЗНИЖКИ

            Дзвоніть


Каталог продукції

Цегла облицювальна
Будівельна цегла
Цегла силікатна
Керамічні блоки
Газоблок
Піноблок
Ракушняк
Шлакоблок
Пиломатеріали
ЗБВ
ЦементЛаскаво просимо!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті компанії НІКОНА БУД! Будматеріали - наш основний вид діяльності. Ми реалізуємо будівельні матеріали вітчизняних та світових виробників. Пропонуємо Вам лише найякісні будівельні матеріали за помірними цінами! У нас Ви маете можливість придбати будматеріали провідних фірм, таких як: Альтком, Керамейя, Літос, Антрацит- АБК, Ромни- СБК, AEROC, HETTEN та ін.

Крім того Ви зможете придбати цеглу будівельну, облицювальну, силікатну, пиломатеріали, цемент, бетон, ЗБВ, піноблоки, газоблоки та багато іншого. Вам не потрібно піклуватися про доставку будівельних матеріалів. Ми беремо ці турботи на себе. Наші ціни на будматеріали Вас приємно здивують.

Експорт лісо-пиломатеріалів - це ще один з напрямків нашої діяльності.

Політика роботи нашої компанії будується на індивідуальному підході до кожного клієнта. При оформленні замовлення ми супроводжуємо його від вибору продукції до її постачання на обєкти замовника.

Широкий асортимент будівельного матеріалу дозволяє компанії «Нікона Буд» забезпечити повний спектр послуг для клієнтів. Працівники нашої компанії є кваліфікованими фахівцями в області будівництва, що забезпечує грамотно побудовану систему менеджменту і консультаційних робіт з нашими клієнтами.

Компанiя "Никона Буд" має честь запропонувати Вам:

- придбати цеглу облицювальну наступних виробників:

Керамейя

Альтком

АПБ

Евротон

СБК

Ивано-франковский

Белая церковь

Керамбуд

Стахановский

Литос

- придбати цеглу силікатну наступних виробників:

                                Силикатобетон                                  Черниговский завод                                 

- придбати керамічні блоки наступних виробників:

СБК

                     

Кератерм

                      Wienerberger

- придбати газоблоки наступних виробників:

Аэрок                             hetten                              Купянск
УДК   Стоунлайт  

Силикатобетон

 

Компанія «Нікона Буд» має партнерські програми з провідними світовими фірмами – виробниками, забезпечуючи тим самим лояльність цінової політики компанії. Компанія «Нікона Буд» спільно з партнерами регулярно проводить акції для клієнтів по всьому асортименту продукції. Керівник нашої компанії вважає, що основним критерієм вибору партнера є якість, екологія і безпека  вироблюваного товару.  Весь асортимент   товару має сертифікати якості та гарантії, згідно з європейськими і міжнародними стандартами якості.   Компанія тісно співробітничає з провідними будівельними гігантами не лише в області заміської нерухомості, але і міського містобудування.


Компанія «Нікона Буд» пропонує Вашій увазі різні види цеглини:  облицювальна, будівельна, силікатна.  Багато століть люди використовують цеглину, як основний матеріал для споруди будівель. Сьогодні виробництво і реалізація цеглини досягає колосальних об'ємів. Хоча прогрес  не стоїть на місці, і з'являється безліч нових технологій і матеріалів, попит на цеглину і до цього дня є поширеним серед будівельників в багатьох областях. Ціну на облицювальну,  будівельну, силікатну цеглину і весь асортимент будівельних матеріалів, а так само про акції компанії, що проходять, Ви можете дізнатися у наших менеджерів або в меню сайту «прайс-лист». У асортимент нашої компанії входять керамічні блоки, що набули широкого поширення в Європі в 80-х роках. Друга назва - порізована цеглина. Нашими постачальниками даної продукції є не лише вітчизняні виробники, але і зарубіжні. Використання порізованої цеглини забезпечує істотне зниження витрат на об'єкт, що зводиться, оскільки за об'ємом він вдесятеро більше стандартної цеглини. Керамічний блок володіє всіма властивостями стандартної цеглини і не поступається за своїми фізичними характеристиками. У асортимент компанії «Нікона Буд» входять також: газоблоки, піноблоки, ракушняк, шлакоблоки.


Компанія «Нікона Буд» здійснює реалізацію залізобетону у вигляді: панелей перекриттів, фундаментних блоків, перемичок. ЗБВ – це будівельний композиційний матеріал,  що є сумішшю бетону і сталевої арматури. Основна позитивна якість ЗБВ – ціна. При дуже високих характеристиках: морозостійкість, вогнестійкість, хімічна і біологічна стійкість, вартість даного матеріалу дуже  мала.


Реалізація основного компонента при будівництві: цементу, здійснюється нашою компанією.  Ми маємо в наявності різні марки, які визначаються, головним чином, межею міцності і вживаних добавок.


Одним з основних напрямів компанії «Нікона Буд» є  експорт лісо-пиломатеріалів.  Високоякісна, екологічно чиста сировина, використовувана при виготовленні наступного асортименту пиломатеріалів: дошка, брус, технологічна деревина. Ціни на пиломатеріали Ви можете уточнити у наших менеджерів або в розділі «прайс-лист».


Компанія має свій логістичний відділ, фахівці якого здійснять доставку необхідної Вам продукції економічно вигідним транспортом  безпосередньо на Ваш будмайданчик.


Купити цеглину, деревину або іншу продукцію для будівництва сьогодні не складно – ринок конкурентоздатний. Питання якості продукції виникає завжди і не кожен постачальник або навіть виробник може гарантувати якість свого товару. Наша компанія чітко стежить за якістю продукції, що реалізовується, адже основна наша задача, щоб не товар повертався, а клієнт!!!


Будемо раді співпраці.


З повагою, колектив компанії "Нікона буд".

 
 
 
 
 
Сайт изготовлен
веб-студией Сергея Каминского