Ніконабуд: будівельні матеріали
     
Головна сторінка              Прайс-лист              Експорт продукції              Контакти              Корисно знати              

Акції

          Діють

        Сезонні

      ЗНИЖКИ

            Дзвоніть


Каталог продукції

Цегла облицювальна
Будівельна цегла
Цегла силікатна
Керамічні блоки
Газоблок
Піноблок
Ракушняк
Шлакоблок
Пиломатеріали
ЗБВ
ЦементКерамічні блоки СБК

Великоформатні поризовані блоки ТМ «Керамкомфорт» від СБК – це нове покоління будівельного матеріалу, який поєднує в собі новітні технології виробництва і традиції цегляного житлового будівництва.

 

ТМ «Кермакомфорт» від СБК об'єднав в собі всі переваги керамічної цегли: екологічність, довговічність, комфортний мікроклімат в будинку, а також технологічність та крупний формат будівельних матеріалів нового покоління, що дозволяє значно економити час і засоби, необхідні для будівництва будинку. Поризовані керамічні блоки СБК не вимагають додаткового утеплення навіть при укладанні їх в один ряд, оскільки вони володіють відмінними теплоізоляційними властивостями. Завдяки пористій структурі, паропроникностіі та  екологічно чистому матеріалу, з якого вони виготовляються, блоки постійно підтримують здоровий мікроклімат в приміщенні.

Базовий асортимент ТМ «Керамкомфорт» від СБК відповідає вимогам сучасного ринку і дозволяє втілити в життя будь-які ідеї архітекторів, як за якістю, так і по технічних рішеннях. Поризовані керамічні блоки сьогодні активно використовуються в малоповерховому і високоповерховому будівництві для зведення зовнішніх і внутрішніх стін.

ТМ «Керамкомфорт» від СБК проводиться на сучасному устаткуванні французької компанії CERIC, і відповідають кращим європейським стандартам якості і екологічності, нічим не поступаючись імпортним аналогам.

 

Будинок з керамічних матеріалів СБК – це комфорт, естетика і Ваша дійсна цінність, перехідна з покоління в покоління.

Керамблок

Керамблок

Керамблок

Великоформатний поризований блок «510 П+Г»

 

Великоформатний поризований блок «440 П+Г»

 

Великоформатный поризований блок «380 П+Г»

 

Керамблок

керамблок

 


Великоформатний поризований блок «250 П+Г»

 

Керамічний поризований блок 2NF

 

 

Керамблок СБК

Керамблок СБК

Сайт изготовлен
веб-студией Сергея Каминского