Ніконабуд: будівельні матеріали
     
Головна сторінка              Прайс-лист              Експорт продукції              Контакти              Корисно знати              

Акції

          Діють

        Сезонні

      ЗНИЖКИ

            Дзвоніть


Каталог продукції

Цегла облицювальна
Будівельна цегла
Цегла силікатна
Керамічні блоки
Газоблок
Піноблок
Ракушняк
Шлакоблок
Пиломатеріали
ЗБВ
ЦементКерамічні блоки

Поризований цегла (друга назва - керамічний блок) на будівельному ринку України з'явився порівняно недавно. У Європі ж керамічні блоки вже близько 30 років успішно застосовують у будівництві.

 

Популярність керамічних блоків пояснюється просто - низька теплопровідність, чудова звукоізоляція, високий термічний опір і теплоємність роблять поризовану цеглу практично незамінною у будівництві будь-яких масштабів. І це лише найбільш очевидні й корисні властивості, які істотно зменшують загальні витрати на будівництво в цілому.

За обсягом поризовані керамічні блоки рівні більше 10 цеглин звичайного формату. При цьому тепла кераміка, завдяки високій і розумній порожнистості, залишається легкою за вагою та простою у технології кладки. Це означає, що темпи кладки збільшуються, а терміни будівництва зменшуються як мінімум в 3-5 разів. Крім того, ложкові боки керамічного каменю виконані в особливій ребристій формі, так що кладочний розчин у стикових швах не потрібний. Результат: великоформатний поризований керамічний блок і відсутність стикових швів дозволяють скоротити витрату розчину при кладці в 3-4 рази.

При всіх нових достоїнства керамічні блоки зберігають стабільність і міцність звичайної цегли. Сучасна технологія дозволяє досягти збалансованого поєднання низької теплопровідності і високої міцності.

 

Натисніть на логотип, що цікавить вас виробника

СБК

Кератерм

Wienerberger

     

 

   
     
Сайт изготовлен
веб-студией Сергея Каминского