Ніконабуд: будівельні матеріали
     
Головна сторінка              Прайс-лист              Експорт продукції              Контакти              Корисно знати              

Акції

          Діють

        Сезонні

      ЗНИЖКИ

            Дзвоніть


Каталог продукції

Цегла облицювальна
Будівельна цегла
Цегла силікатна
Керамічні блоки
Газоблок
Піноблок
Ракушняк
Шлакоблок
Пиломатеріали
ЗБВ
ЦементЦегла облицювальна СБК

Лицьова керамічна цегла є основною продукцією компанії СБК, виробництво якої на сьогоднішній день здійснюється на двох заводах компанії в м. Ромни та м. Харків. Лицьова цегла виробництва "Слобожанська будівельна кераміка" має ряд відмінних характеристик, завдяки яким вона користується високою популярністю в Україні та за її межами, - це висока якість, екологічність та міцність.

Лицьова керамічна цегла СБК виготовляється з екологічно чистої природної глини. Колір цегли залежить від вмісту мінералів у глинах, що застосовуються при виготовленні і температури випалу цегли. Обпалюють при температурі близько 1000 С, лицювальна керамічна цегла набуває свої високі міцнісні характеристики і стійкий колір, який залишається незмінним напротязі довгих десятиліть. Природна глина - пластичний матеріал, що має після випалювання багато цінних в будівництві переваг - стіни з керамічної цегли дуже добре акумулюють тепло, а саме - тривалий час можуть затримувати отриману раніше енергію.

У будинках, побудованих з облицювальної керамічної цегли СБК, взимку тепло, влітку вони утримують приємну прохолоду; в них надійно, затишно і комфортно в усі пори року. Глина з добавкою піску, піддаючись впливу високої температури, повністю змінює свої фізичні властивості. З пластичної маси вона стає твердим матеріалом, стійким до деформації навіть при дії значних постійно діючих навантажень. Завдяки пустотам і своїм особливостям лицьова керамічна цегла СБК має низьку теплопровідність, високе звукопоглинання, а також  невелику вагу, що дозволяє знизити витрати, пов'язані з транспортуванням і зменшити навантаження стіни на фундамент при збереженні її характеристик міцності. Тому з керамічних виробів можна будувати високі будівлі в будь-якому кліматичному поясі і бути впевненим у міцності їх конструкцій.

Будинки з облицювальної керамічної цегли СБК володіють високими протипожежними властивостями. Крім того, під час пожежі не виділяються токсичні субстанції, які могли б загрожувати життю мешканців. Висока якість цегли СБК досягається завдяки використанню в його виробництві передових технологій.

Кирпич

кирпич

Кирпич

Жовтий М-125  Ромни

 

Коричневий М-125 Ромни

 

Червоний М-125  Ромни

 

Сайт изготовлен
веб-студией Сергея Каминского