Ніконабуд: будівельні матеріали
     
Головна сторінка              Прайс-лист              Експорт продукції              Контакти              Корисно знати              

Акції

          Діють

        Сезонні

      ЗНИЖКИ

            Дзвоніть


Каталог продукції

Цегла облицювальна
Будівельна цегла
Цегла силікатна
Керамічні блоки
Газоблок
Піноблок
Ракушняк
Шлакоблок
Пиломатеріали
ЗБВ
ЦементЦегла облицювальна

Компанія «Нікона Буд» пропонує Вам купити  облицювальну і  клінкерну  цеглину. Наша компанія має партнерські угоди з провідними виробниками цеглини в нашій країні, що дозволяє надати максимально розширений асортимент продукції  для наших клієнтів.

Облицювальна цеглина - одна з найпоширеніших будівельних матеріалів, націлених на вирішення архітектурно-художніх і дизайнерських завдань в області будівництва і реставрації. Облицювальна цеглина виготовляється нашими виробниками з використанням  екологічно чистої сировини – природної глини і різних природних добавок.

Відмінність колірної гамми матеріалу досягається шляхом додавання мінералів, стійких до дії довкілля та вицвітання. Властивості облицювальної цеглини: гарний  зовнішній вигляд, довговічність використання, вогнестійкість, вологостійкість. Висока міра теплоізоляції і міцність досягаються шляхом використання виробниками екологічно чистої і якісної сировини, новітнього устаткування і чіткого контролю над якістю готової продукції. В наші дні збільшується попит на клінкерну цеглину, це обумовлено збільшенням інтересу до традиційних стилів архітектурної думки. Клінкерна цеглина активно використовується в будівництві елітного житла. Гідністю клінкерної цеглини є його неперевершена морозостійкість, висока міцність, гарний зовнішній вигляд,  здатність витримувати будь-які кліматичні перепади температури без збитку для своїх властивостей і характеристик. Екологічна чистота пропонованої нами продукції підтверджена сертифікатами екологічного контролю. Дані сертифікати видаються до кожної партії окремо.

Лояльна цінова політика компанії «Нікона Буд» підтримується регулярними акціями і гнучкими системами знижок для наших клієнтів, що дозволяє досягти найбільш продуктивної, тривалої і взаємовигідної співпраці. Наша компанія пропонує Вам купити облицювальну цеглину в Києві, Харкові, Дніпропетровську, Одесі, Донецьку та ін. містах і регіонах нашої країни. Кваліфіковані співробітники компанії «Нікона Буд» в області логістики забезпечать доставку купленої Вами продукції на Ваш об'єкт в оптимальні терміни і з мінімальними витратами.

Натисніть на логотип виробника, який Вас цікавить.

Керамейя

Альтком

АПБ

     

Евротон

СБК

Ивано-франковский

     

Белая церковь

Керамбуд

Стахановский

     

Литос

   
     
Сайт изготовлен
веб-студией Сергея Каминского