Ніконабуд: будівельні матеріали
     
Головна сторінка              Прайс-лист              Експорт продукції              Контакти              Корисно знати              

Акції

          Діють

        Сезонні

      ЗНИЖКИ

            Дзвоніть


Каталог продукції

Цегла облицювальна
Будівельна цегла
Цегла силікатна
Керамічні блоки
Газоблок
Піноблок
Ракушняк
Шлакоблок
Пиломатеріали
ЗБВ
ЦементПіноблок

ПІНОБЛОК – найтепліший, найлегший і дешевший будівельний матеріал XXI століття! Це штучний пористий камінь, здатний плавати у воді, відповідає всім вимогам нормативних документів, що пред'являються до будівельних матеріалів, по міцності, деформативності, морозостійкості, його теплозахистні властивості в 2–3 рази вищі, ніж в цеглини. Стіна з цього матеріалу «дихає», створюючи в приміщенні ідеальний мікроклімат, особливо корисний при легеневих, серцево-судинних і суглобових захворюваннях, але бетон, на відміну від деревини, що володіє тими ж властивостями, не горить і не гниє. Є два способи здобуття готового піноблоку: пінобетон заливається в касетні форми рівні по розмірах готовому виробу, або заливається пінобетонний масив великого розміру, який надалі розпилюється на блоки.

Зважаючи на економічність виробів з пінобетону (кубометр пінобетону в 2-2,5 разу дешевше за цегельну кладку, плюс економія на обігріві приміщення), а також завдяки його властивостям,що  не поступаються, а по більшості показників і перевершують традиційні будівельні матеріали, пінобетон займає одне з провідних місць при будівництві.

 

Пеноблок формовой

Пеноблок резаный

 

Піноблок різаний

200*300*600 мм

 

 

 

Піноблок формовий

200*300*600 мм

 

 

 

 

 

Пеноблок 5х25х62,5

Пеноблок резаный


Піноблок різаний

100*300*600 мм

 

Піноблок формовий

100*300*600 мм

 

 

Тут Ви можете дізнатись ціну:       067-895-22-77

                                                              044-383-43-81 

 

 

  

 

 

 

Пеноблок

Пеноблок

Сайт изготовлен
веб-студией Сергея Каминского