Ніконабуд: будівельні матеріали
     
Головна сторінка              Прайс-лист              Експорт продукції              Контакти              Корисно знати              

Акції

          Діють

        Сезонні

      ЗНИЖКИ

            Дзвоніть


Каталог продукції

Цегла облицювальна
Будівельна цегла
Цегла силікатна
Керамічні блоки
Газоблок
Піноблок
Ракушняк
Шлакоблок
Пиломатеріали
ЗБВ
ЦементЦегла будівельна      

Компанія  «Нікона Буд» пропонує Вам купити будівельну цеглину за найбільш вигідною ціною, із забезпеченням доставки на  Ваш будівельний об'єкт. Наші виробники використовують лише екологічно чисту сировину і добавки. Вся продукція супроводжується сертифікатом якості і відповідає міжнародним вимогам. Виробниче устаткування оснащене новітніми технологіями контролю якості готової продукції.  Для оптових і постійних клієнтів існує гнучка система знижок.

Кирпич строительный

Цеглу будівельну називають штучним каменем. Після випалення в печі, при температурі 950-1000 градусів, вона стає придатною для будівництва. Завдяки безлічі якостей, таких як довговічність, міцність, вогнетривкість, натуральність, цегла до цих пір залишається серед найбільш популярних будівельних матеріалів.

 

В Україні на будівельну цеглу діють єдині стандарти 1927 року, які з тих пір не змінювалися:

 

- 250 х 120 х 65 мм для одинарної цегли,

 

- 250 х 120 х 88 мм для полуторної (хоча на ділі вона не в півтора, а в 1,35 рази товща);

 

- 250 х 120 х 138 мм для подвійної.

Застосування цегли великих розмірів дозволяє збільшити швидкість будівництва та знизити витрати на розчин для кладки.

Марка - це межа міцності цегли при стискуванні. Вона позначається літерою «М» і цифрою, що вказує, яке навантаження (у кг.) може витримати 1 кв. см виробу. Найчастіше зустрічаються цегли марок М-75, М-100, М-125, М-150, М-175, М-200. Цегли марок 75 і 100 цілком підходять для стін 2 - 3 поверхового будинку, марок 125 і вище - для стін багатоповерхових будинків, марок 150 і вище - для укладання в землю (фундамент, цоколь). Оскільки марки ставляться до всіх типів цегли, то пустотіла лицьова цегла марки 100 буде настільки ж міцний, як і повнотіла будівельна тієї ж марки.

 

Потрібно мати на увазі, що межа міцності кладки на стиск залежить не тільки від марки цегли, але й від марки розчину, умов його твердіння, а також від якості кладки (товщини й щільності швів)

Кирпич

Морозостійкість є найважливішим параметром, від якого залежить довговічність побудованої будівлі. Вона вимірюється кількістю циклів поперемінного заморожування і відтавання водонасиченого виробу: чим більше циклів воно здатне подолати, не змінивши своїх споживчих властивостей, тим довше прослужить.

 

Під час стандартних випробувань цеглу опускають у воду на 8 годин, потім поміщають на 8 годин в морозильну камеру (це і є один цикл). І так до тих пір, поки цегла не почне міняти свої характеристики (масу, міцність, геометрію і т.п). Тоді випробування зупиняють і роблять висновку про морозостійкості цегли.

 

У технічній документації морозостійкість позначається літерою «F», а наступна за нею цифра інформує про кількість циклів заморожування-відтавання, які цегла може витримати. В Україні рекомендується застосовувати будівельну цеглу з морозостійкістю не нижче 15 - 25 циклів.

Кирпич строительный

Кирпич строительный

Кирпич строительный

 

М-75

                      1,20 грн./шт.

 


М-100

               1,25 грн./шт.

 


М-125

1.55грн./шт.

 


Строительный

Кирпич строительный пустотелый

 

М-150

                       1.60 грн./шт.


М-100 Пустотіла

               1.45 грн./шт.

 

 
 

Корчеватовский кирпичный завод

 
 

Корчеватівський М-100 пустотілий

1450 грн./1000 шт.

 
Сайт изготовлен
веб-студией Сергея Каминского