Электронні торги деревини в Прозорро.Продажі

Україна розпочала вільну та прозору продаж деревини на електронних біржах 1 лютого цього року. З початку року всі власники лісів та підприємства активно продають свої ліси. Відповідно до розпорядження Ради Міністрів України від 4 грудня 2019 року, вільний продаж може здійснюватися до першого числа квітня 2021 року.

Пілотний закон дозволяє всім громадянам прозоро купувати або продавати перероблену деревину. Також там зазначено, що особа може створювати продажі від свого імені:

  1. опалення не використовуватиме сировину для обігріву населення;
  2. make не вимагає деревини для будівництва або ремонту будинку;
  3. бюджет не відповідає потребам бюджету, охорони та охоронних установ в україні;
  4. натуральні дерева не використовуються для боротьби зі стихійними лихами та надзвичайними ситуаціями.

Що слід знати про продаж та купівлю необробленої деревини?

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу 2-1.jpg

Перш за все слід зазначити, що в аукціоні чи його створенні може брати участь громадянин держави з чистим доходом не менше 10 мільйонів річок за весь період 2018 року. Крім того, ці особи повинні запропонувати не менше 25% від загального обсягу деревини. які вони виробляють щомісяця. Пам’ятайте, що для швидкого продажу існуючого товару він повинен відповідати основним критеріям:

  1. Загальний обсяг 150 м деревини для продажу. Або початкова ціна на новий шматок необробленої деревини повинна бути не менше 200 000 вуликів.
  2. Розмір і діаметр дерев повинні бути приблизно однаковими.
  3. Усі дерева повинні належати до одного класу. Наприклад, лише хвойні або листяні дерева.
  4. Сировина повинна бути в такому ж стані.

Аукціон та аукціон необробленої деревини через електронну платформу Prozorro

В процесі купівлі-продажу переробленої деревини український уряд прагне зменшити шахрайство, шахрайство, корупцію, спотворення представлених лотерей та інші незаконні дії. Однак офіційний веб-сайт Prozorro — sale.ueex.com.ua уважно відстежує всі дії та запобігає виникненню проблем та збоїв. В електричній системі. Окрім працівників біржі, за всім стежать аукціонери та пересічний користувач Інтернету.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу 3-1.jpg

З моменту введення нового законопроекту українська енергетична біржа змогла отримати прибуток у розмірі майже 40 мільйонів вуликів від продажу переробленої деревини лише в українських лісах sale.ueex.com.ua/filter/wood. На аукціонах прозорої електронної платформи було продано щонайменше 2 мільйони кубометрів деревини. Проведено понад 4000 таких аукціонів. Основними лідерами з продажів логістики є: регіон Цитомір (10 млн. Грн.), Регіон Валлін (6,5 млн. Грн.) Та регіон Чаркаси (6 млн. Грн.).

Як відбувається процес купівлі-продажу деревини?

Зареєструвавшись на офіційній сторінці Prozorro, ви зможете легко зрозуміти сайт і створити додаток для продажу деревини або придбати його. Prozorro.Sales гарантує безпеку економічних відносин між усіма своїми клієнтами та учасниками продажів та аукціонів. Крім того, у разі труднощів ви можете знайти докладні інструкції щодо користування веб-сайтом електронної платформи каналу YouTube. Менеджери бірж із задоволенням допоможуть своїм клієнтам вирішити всі проблеми, пов’язані з аукціонами, продажами та покупками.